Hasło miesiąca

Wysławiam cię za to, że cudownie mnie stworzyłeś. Cudowne są dzieła twoje i duszę moją znasz dokładnie.

Ps 139,14

9. Niedziela po Trójcy Św. – 18.08.2019

  1. Zapraszam za tydzień, 25.08. na nabożeństwo o godz. 10:00. Chcemy też po nabożeństwie zrobić pamiątkowe zdjęcie jubileuszowe, zarezerwujmy na to parę chwil.
  2. Przypominam, że 1 września nabożeństwo odbędzie się o godz. 9:15 ze względu na wyjazd na Równicę. Jeśli ktoś nie opłacił jeszcze tego wyjazdu, można po nabożeństwie w kancelarii wpłacić 17 zł / os.
  3. W poniedziałek zapraszam na pierwszą próbę chóru o godz. 18:00. To dobry moment, aby dołączyć do społeczności chóru, czekamy na ciebie!
  4. Zapraszamy dzieci ze szkółki niedzielnej i chętną młodzież na wspólną próbę razem z chórem, gdyż planujemy wspólny występ na 450-lecie Ewangelików w Żorach. Próba w poniedziałek 2 września o godz. 18.00 w sali parafialnej oraz w sobotę 7 września o godz. 12.00 w kościele (krótka, ale ważna próba generalna, na zakończenie ŚNIADANIA z Lutrem).
  5. Dla tych, którzy zapisali się na wyjazd z Warszowicami do Ogrodzieńca, proszę o kontakt po nabożeństwie lub telefon, podam szczegóły wyjazdu.
  6. Zachęcam do udziału w jubileuszowej akcji Żywe kamienie. Wystarczy zabrać po jednym kamieniu na parafianina, kamienie są przygotowane przy wyjściu z kościoła, trzeba je podpisać i przynieść 8 września na nabożeństwo.
  7. Bardzo dziękuję za wpłacane ofiary na wymianę pieca C.O. w parafii, do tej pory zebraliśmy 4.800 zł.

Polecamy

© 2020 Parafia EA w Żorach; projekt i wykonanie: wiredot.com