Hasło miesiąca

Podzielisz twój chleb z głodnym i biednych bezdomnych przyjmiesz do domu, gdy zobaczysz nagiego, przyodziejesz go, a od swojego współbrata nie odwrócisz się.

Iz 58,7

Zakończenie Roku Szkolnego – 16.06.2019

  1. Zapraszamy za tydzień 23.06. na nabożeństwo o godz. 8:00.
  2. W dniu 30.06. odbędzie się nabożeństwo z okazji Pamiątki Poświęcenia Kościoła o godz. 10:00. Kazanie wygłosi ks. Adam Glajcar z Częstochowy. Po nabożeństwie polecamy zakup ciasta przygotowanego przez młodzież. Serdecznie zapraszamy.
  3. Grupę wyjeżdżającą na Mazury prosimy o Zbiórkę na przystanku w Warszowicach o godz. 23:00.
  4. Polecamy udział w Tygodniu Ewangelizacyjnym w Dzięgielowie. Program znajdziesz tutaj.
  5. 31 sierpnia będzie organizowana wycieczka do Parków w Ogrodzieńcu. Koszt osoby dorosłej to 60 zł. Cena ta obejmuje wstęp do trzech parków oraz przejazd autokarem. Dla dzieci ze szkółki niedzielnej udział w wycieczce jest bezpłatny. Chętnych prosimy o zapisywanie się u pani kościelnej.
  6. Parafia w Żorach, w ramach obchodów Jubileuszu 450 lat Ewangelików w Żorach organizuje wycieczkę na Równicę. Wycieczka odbędzie się 01.09 .2019 (niedziela). Wyjazd z Żor ok. godz. 10:15 z Żor, będzie można dołączyć do wycieczki na przystanku w Warszowicach. Szacowany koszt wycieczki ok 25 zł od osoby, uzależniony od ostatecznej liczby chętnych. Wycieczka będzie podzielona na dwa warianty: 1-wszy to wejście pieszo do Kamienia od strony Ustronia, 2-gi to wjazd autobusem na Równicę i zejście do Kamienia. Przy Kamieniu zaplanowana jest modlitwa, wspólny śpiew. Zapisy do niedzieli 23-czerwca u katechety, szczegóły w biuletynie.
  7. Z Karty Żałobnej podaję, że 26 maja w Niemczech po chorobie zmarł śp. Otton Niedoba. Przeżył 86 lat z czego w związku małżeńskim 62 lata. Pogrzeb odbył się 7.06 w Lippstadt (Niemcy). Zmarły pozostawił żonę oraz córkę i syna z rodzinami.

Polecamy

© 2021 Parafia EA w Warszowicach; projekt i wykonanie: wiredot.com