Hasło miesiąca

Wysławiam cię za to, że cudownie mnie stworzyłeś. Cudowne są dzieła twoje i duszę moją znasz dokładnie.

Ps 139,14

Zesłanie Ducha Świętego 10.06.2019

  1. W najbliższą niedzielę 16 czerwca zapraszamy na nabożeństwo połączone z zakończeniem roku szkolnego, o godz. 10:00, zapraszamy wszystkich uczniów do odbioru świadectw w czasie tego nabożeństwa.
    Po nabożeństwie zapraszamy wszystkich na coroczny piknik w ogrodzie parafialnym. Prosimy w tym dniu zarezerwować sobie czas po nabożeństwie, tak, abyśmy mogli wspólnie spędzić to popołudnie. Jak co roku będziemy piec kiełbaski na ognisku. Chętnych prosimy o upieczenia ciasta lub przygotowanie sałatek. Dla najmłodszych, tradycyjnie już, przygotowana będzie dmuchana zjeżdżalnia. Serdecznie wszystkich zapraszamy!
  2. Przypominamy o wycieczce na Równicę, zaplanowaną na 01-09-2019.
    Zapisy w kancelarii i u katechety do dnia 23-06-2019. Ilość miejsc ograniczona.
    Szczegóły w biuletynie.
  3. Są gotowe tablice informacyjne przy naszym kościele i cmentarzu, mają one na celu zachęcić do odwiedzenia naszej strony internetowej, jak również bliższego poznania naszej społeczności ewangelickiej. Dziękuję wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu tych tablic.
  4. We wtorek 18.06. grupa Spotkań z Biblią zaprasza na spotkanie w ogrodzie parafialnym. Będzie czas na wspólny śpiew, poczęstunek, rozmowy. Serdecznie zapraszamy!

Polecamy

© 2020 Parafia EA w Żorach; projekt i wykonanie: wiredot.com