Hasło miesiąca

Podzielisz twój chleb z głodnym i biednych bezdomnych przyjmiesz do domu, gdy zobaczysz nagiego, przyodziejesz go, a od swojego współbrata nie odwrócisz się.

Iz 58,7

Ogłoszenia 28 lutego 2021

 1. Za tydzień zapraszamy na nabożeństwo o zwykłej porze. Prosimy o wcześniejsze zgłaszanie chęci uczestnictwa w nabożeństwie. Nie zapominajmy o maseczkach / przyłbicach (dla osób bez zaświadczenia lekarskiego są one obowiązkowe).
 2. W środę zapraszamy na tygodniowe nabożeństwo pasyjne o godz.17:30. Tu również prosimy o zgłaszanie udziału w nabożeństwach.
 3. W pierwszy piątek marca obchodzimy Światowy Dzień Modlitwy. Z tego tytułu zapraszamy na wyjątkowe nabożeństwo, które odbędzie się w piątek w naszym kościele o godz. 18:00. W tym roku liturgię ŚDM przygotowały chrześcijanki z Vanuatu, a jego hasło brzmi: „Buduj na mocnym fundamencie”.
 4. W tym tygodniu spotkanie modlitewne nie odbędzie się – grupę zapraszamy na piątkowe nabożeństwo.
 5. Lekcje religii w nadchodzącym tygodniu będą odbywały się wg ustalonego planu. Lekcje będą prowadzone w trybie online. W ramach nauki konfirmacyjnej w tym tygodniu zapraszamy wszystkich konfirmantów nabożeństwo z okazji ŚDM w piątek o godz. 18:00.
 6. We wtorek zapraszamy na spotkanie biblijne o godzinie 19:00. Spotkanie odbędzie się w trybie online, poprzez platformę Zoom.
 7. Polecamy nową płytę zespołu TGD pod tytułem: „Twoje imię”. Cena płyty wynosi 40 zł.
 8. Ruszyła coroczna akcja Diakonijna: „Dar Juniora dla Seniora”. Zachęcamy do wzięcia w niej udziału. Skarbonki można odebrać przy wyjściu z kościoła. Dodatkowo mamy jedną większą skarbonkę, do której można wrzucić ofiarę w kościele. Zachęcamy do dołączenia do wspólnej inicjatywy.
 9. Pojawiła się kolejna książeczka Słowo na dzisiaj – z rozważaniami na każdy dzień. Zachęcamy, aby wziąć dla siebie, jeśli mamy kogoś, komu moglibyśmy podarować, możemy zabrać dowolną ilość.
  Serdecznie polecamy!
 10. Zachęcamy również do rozliczenia 1% podatku za rok 2020. Podatek można przekazać na Diakonie, na CME w Dzięgielowe, bądź na Lidzię Gaś. Informacja ta pojawi się w najbliższym Biuletynie parafialnym.
 11. Przypominamy o nowej płycie Trzeciej Godziny Dnia do zakupienia w kancelarii w cenie 40 zł.
 12. Do odebrania jest też lutowy Biuletyn parafialny.

 

Polecamy

© 2021 Parafia EA w Żorach; projekt i wykonanie: wiredot.com