„Spojrzał Bóg na wszystko, co uczynił, a było to bardzo dobre.” (1 Mż 1,31)

Ogloszenia 28 maja 2023

  1. Zapraszamy za tydzień – 4 czerwca na nabożeństwo połączone z Komunią Św o zwykłej porze.
  2. Lekcje religii w bieżącym tygodniu odbywają się wg planu, za wyjątkiem lekcji z księdzem.
  3. Przypominamy, że do odebrania jest najnowszy numer biuletynu parafialnego. W biuletynie znajdziemy wiele ważnych informacji i zapowiedzi, dlatego prosimy o zabranie i zapoznanie się z jego treścią.
  4.  W poniedziałek – 29 maja czyli w drugi dzień Świąt Zesłania Ducha Świętego, zapraszamy do kościoła w Żorach na godz. 18:00 na wyjątkowe „Nabożeństwo Pieśni”, które poprowadzą osoby z zespołu CME: Estera i Kuba. Jest to wydarzenie, które zostało wylicytowane w ramach żorsko-warszowickiej aukcji prowadzonej na rzecz leczenia Tymka Marka. Estera i Kuba przyjadą do nas prosto z Krakowa, aby wspólnie poprowadzić nas podczas tego wieczoru. Serdecznie zapraszamy! Jutro o godzinie 18:00 w kościele w Żorach.
  5. Z okazji Świat Zesłania Ducha Świętego zachęcamy do odsłuchania serii rozważań o Duchu Świętym w kościele, które znajdują się na naszym kanale YouTube – Ewangelicy w Żarach w zakładce Playlisty.
  6. Spotkanie modlitewne, ze względu na poniedziałkowe nabożeństwo, wyjątkowo nie odbędzie się.
  7. Wraz ze świętami zesłania Ducha Świętego kończy się tegoroczna zbiórka Bratniej Pomocy im. Gustawa Adolfa. W imieniu zarządu BPGA oraz parafii, które wnioskują o wsparcie swoich remontów, bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w tą akcję.
  8. Parafia EA w Wiśle Jaworniku zaprasza na męską przygodę , czyli wyprawę ojców i synów w dniach 09-10 czerwca . W programie m.in. wędrówka po górach, nocowanie w namiotach, ognisko, wizyta w parku linowym i wiele innych atrakcji. Szczegóły na stronie parafii w Wiśle Jaworniku.
  9. Polecamy również Waszej uwadze Śniadanie dla Kobiet , które odbędzie się 01.07, jak co roku w hotelu Gołębiewski w Wiśle. Koszt biletu wynosi 100 zł od osoby.
  10. Z kolei w czerwcu, a dokładnie 16stego w piątek planujemy kolejne spotkanie z cyklu męskich spotkań parafialnych. Prosimy już dziś zarezerwować sobie piątkowy wieczór, a szczegóły dotyczące spotkania przekażemy w ogłoszeniach w kolejne niedziele.

 

 

Polecamy

© 2023 Parafia EA w Żorach; projekt i wykonanie: wiredot.com